Protektel na Hannover Messe 2021

Już w dniach 12–16 kwietnia 2021 roku odbędą się targi Hannover Messe, w których udział jako wystawca weźmie polski producent ograniczników przepięć średniego i wysokiego napięcia – firma Protektel Sp. z o.o. Wyjątkowo w tym roku wydarzenie przyjmuje formułę online, dzięki czemu każda osoba zainteresowana odwiedzeniem stoiska Protektel będzie mogła to zrobić w trakcie eventu i po nim, nie ruszając się z biura!

 

Stoisko Protektel w ramach Hannover Messe 2021 jest dostępne dla Państwa aż do 11 czerwca 2021 r.!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Aby obejrzeć nasze stoisko dokonaj bezpłatnej rejestracji pod linkiem:
https://www.hannovermesse.de/en/?open=ticketRegistration&code=mvJsf.

 

Protektel na Hannover Messe

Aktualna informacja o rynku jest bardzo poszukiwana

Biznes nieustannie potrzebuje stałego dostępu do wiedzy rynkowej i dawki aktualnych informacji o ofercie dostawców rozwiązań i usług dla przemysłu i energetyki. Mając to na uwadze, organizatorzy targów Hannover Messe, podjęli decyzję o zrealizowaniu w 2021 roku swojego wydarzenia w wersji cyfrowej. Takie rozwiązanie pozwoli wystawcom i odwiedzającym zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa, ale co najważniejsze – efektywnie wymienić się wiedzą, doświadczeniami, czy też nawiązać międzynarodową współpracę.

– Zdajemy sobie sprawę, że dziś, w porównaniu do czasu sprzed pandemii, jeszcze większą rolę w prowadzeniu biznesu odgrywa jak najbardziej bieżąca wiedza o kondycji dostawców rozwiązań i usług, a także o ich aktualnym portfolio – mówi Dariusz Stempiń, Prezes Zarządu Protektel Sp. z o.o. – W związku z tym z radością przyjęliśmy informację o kontynuacji Hannover Messe w wersji online i zdecydowaliśmy się wziąć udział w tych jednych z najważniejszych targów branżowych.

 

Jeszcze bliżej klienta

Cyfrowa formuła wydarzeń branżowych to dla Protektel doskonała okazja do pokazania jeszcze większemu gronu kontrahentów z całego świata swojej aktualnej oferty handlowej, w której oprócz ograniczników przepięć średniego i wysokiego napięcia w osłonach polimerowych znajdują się również liczniki zadziałań.

– W ramach Hannover Messe 2021 nasi eksperci będą dostępni online przez wszystkie 5 dni od 8:00 do 16:00. To aż 40 godzin, podczas których odwiedzający poznają nasz asortyment i dowiedzą się, jak przy jego użyciu można zrealizować bieżące potrzeby inwestycyjne – podkreśla Jacek Turkowski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Protektel Sp. z o.o.

 

Do zobaczenia już 12 kwietnia!

– Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem podczas tegorocznej, wyjątkowej edycji Hannover Messe 2021. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i do odwiedzenia naszego stoiska! – zachęca do udziału w spotkaniu Dariusz Stempiń.

Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać pod linkiem:
https://www.hannovermesse.de/en/?open=ticketRegistration&code=mvJsf.