Sukces Protektel na targach branżowych w 2021 r.

Wrzesień 2021 r. to miesiąc, który spędziliśmy na wyjazdach na targi branżowe. Nie tylko mieliśmy okazję uczestniczyć w energetycznym Energetabie, ale także odwiedziliśmy kolejowe Trako. Obydwa wydarzenia zakończyliśmy sukcesem!

podsumowanie

ENERGETAB 2021

W związku z sytuacją epidemiczną i ograniczeniem w uczestniczeniu w wydarzeniach branżowych, jakie miały miejsce w 2020 roku postanowiliśmy, że w tym roku weźmiemy osobisty udział w najważniejszych targach energetycznych i kolejowych. Tym samym, już 14 września wraz z przedstawicielami firmy Arteche – hiszpańskiego partnera Protektel – byliśmy gotowi do przyjęcia pierwszych gości na naszym stoisku w ramach 34. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB w Bielsku-Białej. Musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się aż tak dużej frekwencji! Każdego z trzech dni targowych zdarzały się momenty, kiedy to nasze stoisko było całe zapełnione odwiedzającymi.

TRAKO 2021

Tydzień później sytuacja powtórzyła się podczas 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021. W dniach 21–24 września 2021 roku do gdańskiej hali AmberEXPO przyjechało wiele osób, których uwagę przyciągnęły nie tylko prezentowane nowości kolejowe, ale także oferta naszej firmy dla energetyki zawodowej. To właśnie dzięki dużemu zainteresowaniu wystawą, mieliśmy okazję przeprowadzić wiele ciekawych i rzeczowych spotkań z przedstawicielami branży kolejowej. Odwiedzający nasze stoisko zapoznali się m.in. z ogranicznikami przepięć prądu stałego, które niezawodnie pracują w systemach trakcyjnych od ponad 10 lat.

Plany na rok 2022

Już dziś możemy zdradzić, że w nadchodzącym 2022 roku również planujemy wziąć udział w targach branżowych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Czy spotkamy się na żywo, czy w formule online, będzie zależało przede wszystkim od sytuacji epidemicznej. Dlatego też trzymajcie się zdrowo!

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na LinkedIn i Facebook, gdzie zamieszczamy najnowsze informacje z życia naszej firmy Protektel.